Konforun şıklıkla buluştuğu özgün mekanlar için...
Sivriler Mobilya

Menü

SITE DILI

KUR

Köşe Koltuk

1154 Ürün
Cavelle Ara Sehpa Seramik
İndirim

Cavelle Ara Sehpa Seramik

$ 471.89 $ 524.32
Artoo Yataklı Metal Ayaklı Köşe Koltuk Takımı
İndirim

Artoo Yataklı Metal Ayaklı Köşe Koltuk Takımı

$ 1,508.28 $ 1,587.65
Leia Köşe Koltuk Takımı
İndirim

Leia Köşe Koltuk Takımı

$ 1,234.53 $ 1,299.50
Marivo Köşe Takımı
İndirim

Marivo Köşe Takımı

$ 2,001.46 $ 2,223.84
Phuket L Köşe Takımı
İndirim

Phuket L Köşe Takımı

$ 2,186.55 $ 2,429.50
Focus Köşe Takımı - Gri
İndirim

Focus Köşe Takımı - Gri

$ 3,672.88 $ 3,866.18
Riva Köşe Takımı - Kapitoneli
İndirim

Riva Köşe Takımı - Kapitoneli

$ 676.31 $ 711.90
Manemo Köşe Takımı
İndirim

Manemo Köşe Takımı

$ 1,240.54 $ 1,654.05
Zinu Köşe Takımı
İndirim

Zinu Köşe Takımı

$ 5,912.84 $ 6,569.82
Loreno Kollu Modül
İndirim

Loreno Kollu Modül

$ 642.74 $ 714.16
Valera Mini L Köşe Takımı
İndirim

Valera Mini L Köşe Takımı

$ 1,983.15 $ 2,203.50
Kumsal U Köşe Takımı
İndirim

Kumsal U Köşe Takımı

$ 1,271.25 $ 1,412.50
Esprit Modern Köşe Koltuk Takımı
Tükendi İndirim

Esprit Modern Köşe Koltuk Takımı

$ 1,974.34 $ 2,169.60
Milas Köşe Takımı
İndirim

Milas Köşe Takımı

$ 2,694.49 $ 2,836.30
Soprano Köşe Takımı
İndirim

Soprano Köşe Takımı

$ 2,587.14 $ 2,723.30
Sossego Relax Köşe Takımı
İndirim

Sossego Relax Köşe Takımı

$ 1,912.12 $ 2,197.83
Dıraç Köşe Takımı
İndirim

Dıraç Köşe Takımı

$ 3,496.45 $ 3,884.94
Tuana U Köşe Takımı
İndirim

Tuana U Köşe Takımı

$ 2,232.32 $ 2,480.35
Milan L Köşe Koltuk Takımı
İndirim

Milan L Köşe Koltuk Takımı

$ 2,634.03 $ 2,926.70
Premium Köşe Koltuk Takımı
İndirim

Premium Köşe Koltuk Takımı

$ 1,728.34 $ 1,819.30
Martel Köşe Takımı - Krem
İndirim

Martel Köşe Takımı - Krem

$ 2,399.92 $ 3,199.89
İnci Yataklı Sandıklı Köşe Koltuk Takımı
İndirim

İnci Yataklı Sandıklı Köşe Koltuk Takımı

$ 1,282.84 $ 1,350.35
Micro Motorlu Köşe Takımı - Krem
İndirim

Micro Motorlu Köşe Takımı - Krem

$ 3,349.12 $ 3,525.37
Kappa Köşe Takımı
İndirim

Kappa Köşe Takımı

$ 2,844.78 $ 2,994.50
Movento Köşe Takımı
İndirim

Movento Köşe Takımı

$ 2,790.90 $ 2,937.77
Water Köşe Takımı
İndirim

Water Köşe Takımı

$ 1,384.82 $ 1,457.70
Harmony Köşe Takımı
İndirim

Harmony Köşe Takımı

$ 3,112.09 $ 3,275.87
İnfinity Modern Köşe Koltuk Takımı
İndirim

İnfinity Modern Köşe Koltuk Takımı

$ 2,082.59 $ 2,192.20
Gordion Köşe Takımı - Medium
İndirim

Gordion Köşe Takımı - Medium

$ 1,964.51 $ 2,067.90
Relon Köşe Takımı
İndirim

Relon Köşe Takımı

$ 4,648.26 $ 4,892.90
Manetti Antik Köşe Koltuk Takımı
İndirim

Manetti Antik Köşe Koltuk Takımı

$ 1,696.13 $ 1,785.40
Maya Köşe Takımı
İndirim

Maya Köşe Takımı

$ 1,771.28 $ 1,864.50

Köşe Koltuk Modellerinde Konfor ve Şıklık Bir Arada

Sivriler Mobilya olarak, köşe koltuk kategorisinde sunduğumuz ürünlerimizden gururla bahsediyoruz. Her zevke ve mekana uygun, modern tasarımlarıyla dikkat çeken köşe koltuklarımız, dayanıklı malzemeler ve ergonomik yapılarıyla uzun ömürlü kullanım sunar. Geniş aileler ve misafir ağırlamayı sevenler için ideal olan bu modeller, oturma gruplarınızı verimli bir şekilde değerlendirmenize olanak tanır.

Neden Sivriler Mobilya Köşe Koltukları Tercih Edilmeli?

  • Şık ve modern tasarımlarla evinize estetik bir dokunuş katın.
  • Yüksek kaliteli kumaş ve dolgu malzemeleriyle üstün konfor sunuyoruz.
  • Dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanım garantisi.
  • Geniş renk ve model seçenekleriyle kişiselleştirilmiş çözümler.
  • Uygun fiyat politikamız ve hızlı teslimat imkanı.

Köşe koltuk kategorimizdeki ürünleri güvenle inceleyebilir, evinize veya ofisinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Sivriler Mobilya kalitesiyle tanışın, konforun ve şıklığın keyfini çıkarın!

Filtreler

Yatak Fonksiyonu

Dns Bilgisi

İskelet Malzemesi

Oturum Yapısı

Kumaş Türü

Ayak Malzemesi

Yatak Özelliği

Kumaş Özelliği

Bakım/Temizlik

Ek Bilgiler

Takım İçeriği

YURTİÇİ Teslimat

YURTDIŞI Teslimat

Köşe Ölçüsü

Özel Ölçü

İskelet Özelliği

Ekstra Özelliği

Sünger Özelliği

Ayak Özelliği

Kanepe Ölçüsü

Extra Özelliği

Ayak Yüksekliği

Takım Ölçüsü

Kumaş Kodu

Yatak Ölçüsü

Kumaş Kodu 

İsteğe Bağlı Özellikler

Robot Süpürge

Opsiyonel Parçalar

Sünger DNS

Yatak Mekanizma

Oturum Mekanizma Fonksiyonu

Yatak Mekaniz

Yatak Mekanizması

Berjer Fonksiyonu

Kumaş Renk Seçeneği

Ayak Renk Seçeneği

Berjer Fonksiyon

Opsiyonel Parça

Opiyonel Parçalar

İçerik

Kumaş Cinsi

Kumaş Seçimi

Oturum

Oturum Minderi

Sırt Minderi

Kırlent

Ayak Tipi

Ayak Rengi Seçeneği

Ayak Rengi

Gövde Malzemesi

Tasarım

Tarz

Fonksiyon

Müzik Konsolu Fonksiyonu

Ücretsiz Nakliye

Belirli tutar üzeri ücretsiz gönderim

Ücretsiz Kurulum

Profesyonel montaj hizmeti

2 Yıl Garanti

Tüm mobilyalarda geçerli

Güvenli Ödeme

256 bit SSL ile güvenli ödeme

Sepetim