Konforun şıklıkla buluştuğu özgün mekanlar için...
Sivriler Mobilya

Menü

SITE DILI

KUR

Yemek Odası

547 Ürün
Fagus Yemek Odası
İndirim

Fagus Yemek Odası

116.366 ₺ 122.490 ₺
Harley Yemek Odası
İndirim

Harley Yemek Odası

127.216 ₺ 169.621 ₺
Elize Ahşap Yemek Odası
İndirim

Elize Ahşap Yemek Odası

80.775 ₺ 89.750 ₺
Braga Yemek Odası
İndirim

Braga Yemek Odası

153.891 ₺ 161.990 ₺
Capello Yemek Odası
İndirim

Capello Yemek Odası

323.941 ₺ 340.990 ₺
Bien Yemek Odası
İndirim

Bien Yemek Odası

161.491 ₺ 169.990 ₺
Asia Yemek Odası
İndirim

Asia Yemek Odası

83.250 ₺ 92.500 ₺
Point Yemek Odası
İndirim

Point Yemek Odası

59.375 ₺ 62.500 ₺
Essence Yemek Odası
İndirim

Essence Yemek Odası

98.550 ₺ 109.500 ₺
Viona Yemek Odası
İndirim

Viona Yemek Odası

108.680 ₺ 114.400 ₺
Regnum Yemek Odası
İndirim

Regnum Yemek Odası

143.925 ₺ 151.500 ₺
Mavera Yemek Odası
İndirim

Mavera Yemek Odası

162.441 ₺ 170.990 ₺
Adel Yemek Odası
İndirim

Adel Yemek Odası

123.750 ₺ 137.500 ₺
Erica Yemek Odası
İndirim

Erica Yemek Odası

169.575 ₺ 178.500 ₺
Avoriano Yemek Odası
İndirim

Avoriano Yemek Odası

95.475 ₺ 100.500 ₺
Robby Yemek Odası - Yuvarlak Masa
İndirim

Robby Yemek Odası - Yuvarlak Masa

174.316 ₺ 183.490 ₺
Bulgaristan Yemek Odası
İndirim

Bulgaristan Yemek Odası

205.105 ₺ 215.900 ₺
Siyah İnci Yemek Odası
İndirim

Siyah İnci Yemek Odası

132.975 ₺ 147.750 ₺
Emporio Yemek Odası - Vizon
İndirim

Emporio Yemek Odası - Vizon

96.891 ₺ 101.990 ₺
Eyfel Yemek Odası
İndirim

Eyfel Yemek Odası

96.975 ₺ 107.750 ₺
Class Luxury Yemek Odası
İndirim

Class Luxury Yemek Odası

141.750 ₺ 157.500 ₺
Tirilye Yemek Odası
İndirim

Tirilye Yemek Odası

69.075 ₺ 76.750 ₺
Sorrento Yemek Odası
İndirim

Sorrento Yemek Odası

180.025 ₺ 189.500 ₺
Forenza Mdf Yemek Odası
İndirim

Forenza Mdf Yemek Odası

66.025 ₺ 69.500 ₺
İbiza Yemek Odası
İndirim

İbiza Yemek Odası

141.300 ₺ 157.000 ₺
Vegas Yemek Odası
İndirim

Vegas Yemek Odası

85.275 ₺ 94.750 ₺
Morvessa Yemek Odası
İndirim

Morvessa Yemek Odası

137.275 ₺ 144.500 ₺
Vilza Yemek Odası
İndirim

Vilza Yemek Odası

113.525 ₺ 119.500 ₺
Teddy İcon Yemek Odası
İndirim

Teddy İcon Yemek Odası

128.250 ₺ 142.500 ₺
Viper Yemek Odası
İndirim

Viper Yemek Odası

108.406 ₺ 144.541 ₺
Venezia Yemek Odası
İndirim

Venezia Yemek Odası

97.841 ₺ 102.990 ₺
Orlando Yemek Odası
İndirim

Orlando Yemek Odası

83.250 ₺ 92.500 ₺

Yemek Odası Takımlarında Kalite ve Şıklık

Sivriler Mobilya olarak, yemek odası kategorisinde sunduğumuz ürünlerle gurur duyuyoruz. Modern yaşam alanlarınıza uygun, dayanıklı ve estetik tasarımlarla yemek odanızı yeniden şekillendirin. Her zevke ve bütçeye uygun seçeneklerimizle, ailenizle keyifli vakit geçireceğiniz bir atmosfer yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

Neden Sivriler Mobilya Yemek Odası Takımlarını Tercih Etmelisiniz?

  • Geniş Ürün Yelpazesi: Modern, klasik ve endüstriyel tasarımlarla farklı stillerde yemek odası takımları.
  • Yüksek Kalite Malzeme: Sağlam masif ahşap, laminat ve cam seçenekleriyle uzun ömürlü kullanım.
  • Fonksiyonel Tasarım: Depolama alanı geniş bufet ve vitrinlerle pratik çözümler.
  • Uygun Fiyat Garantisi: Kaliteli mobilyayı en uygun fiyatlarla sunuyoruz.
  • Kolay Montaj ve Teslimat: Hızlı ve güvenli teslimat, kolay kurulum imkanı.

Yemek odası takımlarımızı inceleyin, evinize en uygun modeli seçin ve Sivriler Mobilya güvencesiyle kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşayın!

Filtreler

Renk

Malzeme

Masa Fonksiyonu

Ayak Malzemesi

Konsol Özellik

Sandalye Kumaşı

Takım İçeriği

Opsiyonel Parçalar

Temizlik Önerisi

Desen

Kapak Mekanizması

Ek Bilgiler

Sandalye İskeleti

Ek Özellikler

YURTİÇİ Teslimat

YURTDIŞI Teslimat

Malzeme Bilgisi

Masa Fonkisyonu

Ayak Özelliği

Renk Değişimi

Ek Bilgi

Takım

Ek bilgiler

Renk Bilgisi

Konsol Fonksiyonu

Çekmece / Kapak Mekanizması

Aydınlatma Özelliği

Oturum Kapasitesi

Sandalye / Bench Kumaşı

Sandalye ve Bench Kumaşı

Genişlik

Ayak Renk Değişikliği

Kumaş Seçimi

Fren Sistemi

Kapak Malzemesi

Konsol Aynası

İçerik

Ürün Rengi

Özel Ölçü

Genel Malzeme

Ayak Rengi

Kumaş Cinsi

Fonksiyon

Tasarım

Robot Süpürge

Kulplar

Renk Değişikliği

Yatak Ölçüsü

Kapak Fonksiyonu

Karyola Fonksiyonu

Çekmece/Kapak Mekanizması

Dolap İçeriği

Başlık/Karyola Kumaş Türü

Dolap Özelliği

Ücretsiz Nakliye

Belirli tutar üzeri ücretsiz gönderim

Ücretsiz Kurulum

Profesyonel montaj hizmeti

2 Yıl Garanti

Tüm mobilyalarda geçerli

Güvenli Ödeme

256 bit SSL ile güvenli ödeme

Sepetim